Chcem vedieť viac
sublayer sublayer
sublayer sublayer sublayer sublayer sublayer sublayer sublayer sublayer
layer1-background sublayer sublayer sublayer sublayer sublayer sublayer

Počítačové kurzy a organizácia školení

Počítačové kurzy a školenia

Spýtajte sa nás

Profesionálne školenia

Naša firma ponúka profesionálne školenia z balíkov z balíka programov Microsoft Office
verzie: 2010, 2013, 2016, 2019, Office 365

Kurzy Grafiky

Zaujímate sa o úpravu fotografií alebo sa chcete naučiť vytvoriť vlastné logo? Kurzy Photoshop a Illustrator sú to pravé pre Vás

Prispôsobíme sa Vaším schopnostiam!

Na našich stránkach si môžete vybrať z množstva školení, ktoré Vám dokážeme upraviť na mieru. Školíme vo fázach začiatočník, pokročilý, expert.

“Organizujeme počítačové kurzy a počítačové školenia už od roku 2008. Poskytujeme aj odborné semináre, skupinové školenia a individuálne konzultácie. NEZABUDNITE, že IT vzdelávanie zvyšuje šancu tak pri profesnom raste ako aj personálnych pohovoroch.”

Čo hovoria naši klienti ?

So školením Power Pointu spoločnosti MHN s.r.o. som bola veľmi spokojná: zrozumiteľnosť vysvetľovania, odbornosť, prístup. Vysoko oceňujem snahu lektora prispôsobiť obsah školenia požiadavkám klienta.

Čo hovoria naši klienti ?

S firmou MHN s.r.o. spolupracujeme už 2 roky v oblasti rozvoja počítačových zručností našich zamestnancov. Sme veľmi spokojní s profesionálnym prístupom lektorov a úrovňou poskytovaných služieb.

Čo hovoria naši klienti ?

Summit Motors Slovakia: V dňoch 15.5. – 11.6.2012 sa v našej spoločnosti uskutočnilo školenie programu Excel 2010 pre našich zamestnancov organizované spoločnosťou MHN. S organizáciou i lektorským zabezpečením p. Haganom sme boli veľmi spokojní. Lektor preukázal vynikajúce lektorské zručnosti, jasne a zrozumiteľne vysvetľoval tematiku a ochotne odpovedal na doplňujúce otázky zamestnancov.
Spätná väzba od zamestnancov bola taktiež výsostne pozitívna a bude pre nás potešením ešte lektorské služby p. Hagana využiť.

Čo hovoria naši klienti ?

Jely spol. s r.o. : Konečne školenie pre ľudí. Zrozumiteľné a na vysokej odbornej úrovni, s množstvom príkladov z praxe. Určite služby fi. MHN s.r.o. využijeme aj v budúcnosti.