Referencie

Pridajte sa k našim spokojným klientom

Spýtajte sa nás

Čo hovoria naši klienti?

 • g2g

  So školením Power Pointu spoločnosti MHN s.r.o. som bola veľmi spokojná: zrozumiteľnosť vysvetľovania, odbornosť, prístup. Vysoko oceňujem snahu lektora prispôsobiť obsah školenia požiadavkám klienta.

 • EUROPAPIER Slovakia s.r.o.

  S firmou MHN s.r.o. spolupracujeme už 2 roky v oblasti rozvoja počítačových zručností našich zamestnancov. Sme veľmi spokojní s profesionálnym prístupom lektorov a úrovňou poskytovaných služieb.

 • Summit Motors Slovakia

  V dňoch 15.5. – 11.6.2012 sa v našej spoločnosti uskutočnilo školenie programu Excel 2010 pre našich zamestnancov organizované spoločnosťou MHN. S organizáciou i lektorským zabezpečením p. Haganom sme boli veľmi spokojní. Lektor preukázal vynikajúce lektorské zručnosti, jasne a zrozumiteľne vysvetľoval tematiku a ochotne odpovedal na doplňujúce otázky zamestnancov.

  Spätná väzba od zamestnancov bola taktiež výsostne pozitívna a bude pre nás potešením ešte lektorské služby p. Hagana využiť.

 • Jely spol. s r.o.

  Konečne školenie pre ľudí. Zrozumiteľné a na vysokej odbornej úrovni, s množstvom príkladov z praxe. Určite služby fi. MHN s.r.o. využijeme aj v budúcnosti.

 • Ostatné referencie:

  Enterpoint, spol. s r.o.
  TF Group, s.r.o.
  EUROPAPIER - BOHEMIA, spol. s r.o.
  Europapier Slovensko s.r.o.
  SUMMIT MOTORS SLOVAKIA, spol. s r.o.
  SUMMIT MOTORS BRATISLAVA, spol. s r.o.
  PPA Power DS s. r. o.
  Bratislavská papierenská spoločnosť spol. s r.o.
  Národná energetická, a.s.
  IKEA Components s.r.o.
  KAF Facility, s.r.o., organizačná zložka podniku ZO
  GtoG, s.r.o.
  Deutsche Telekom Shared Services s.r.o.